Prebiotikas suņu vēdera veselības uzlabošana

Inovatīvais Latvijas biotehnoloģiju uzņēmums, Medrego, sadarbībā ar vadošajiem zinātniekiem veterinārajā jomā piedāvā jaunus dabīgos uztura bagātinātājus Black Balance by Medrego suņu gremošanas sistēmas veselības uzlabošanai, un vēlas uzzināt suņu saimnieku viedokli par tiem.

Kāpēc rūpēties par suņa gremošanas sistēmu?

Gremošanas sistēmai ir svarīga loma cilvēku un suņu veselībā, jo tā ir atbildīga par pārtikas sadalīšanu, barības vielu absorbēšanu, enerģijas piešķiršanu un nevajadzīgā izvadīšanu. Diemžēl pat veselīgs suns var saskarties ar gremošanas sistēmas problēmām, piemēram, šķiedrvielu vai ar prebiotikām bagāta ēdiena trūkuma dēļ.

Balstoties uz Amerikas Veterinārmedicīnas asociāciju, suņu vēdera problēmas ir viens no TOP3 iemesliem veterinārārsta apmeklējumiem.

Pat nelielas gremošanas sistēmas problēmas var attīstīties par nopietnām hroniskām slimībām, ja tās netiek risinātas, tostarp čūlām, gastrītu un iekaisīgām zarnu slimībām.

Lai uzlabotu savu gremošanas sistēmas veselību cilvēki izmanto plaši pieejamās prebiotikas. Šis risinājums izraisa labvēlīgu mikroorganismu augšanu un aktivitāti, kas pozitīvi ietekmē visu gremošanas sistēmu. Pētījumi rāda, ka saimnieki ar vien vairāk savu mīluļu diētu veido līdzīgi savai, ņemot vērā tendences un personīgus uzskatus par pareizu uzturu.

Izmēģini jaunos uztura bagātinātājus bez maksas

Probiotikas suņu vēdera veselības uzlabošanai

Arī Medrego ņem dalību suņu produktu klāsta paplašināšanā, nākot klajā ar jaunu suņu vēdera veselību uzlabojošiem uztura bagātinātājiem!

Mēs vēlamies uzzināt tieši Jūsu, suņu saimnieku, viedokli un atsauksmes, tāpēc aicinām Jūs piedalīties pētījumā par suņu gremošanas sistēmas veselības uzlabošanu ar uztura bagātinātājiem Black Balance by Medrego.

Pētījuma fokuss tiek likts uz Vācu aitu suņiem, Bokseriem, Pūdeļiem, Labradoriem, Vācu dogiem, Miniatūrajiem šnauceriem un Šicū, jo balstoties uz statistiku, tieši šīs šķirnes visbiežāk saskarās ar gremošanas sistēmas problēmām.

Ja Jūsu sunim ir slikta elpa, caureja, aizcietējumi, vemšana vai kāda no sekojošajām problēmām, kuru apstiprinājis vetārsts:

  • Gastrīts;
  • Čūlas;
  • Iekaisīgās zarnu slimības;
  • Skābes reflukss;
  • Pankreatīts;
  • Vēdera vīruss.

Piesakieties un saņemiet uztura bagātinātājus 3 mēnešu kursam. Pretī gaidīsim atsauksmes par produktu un mīluļa foto vai video, lai varētu novērtēt suņu saimnieku viedokli un dalīties tajā ar citiem!

Kas ir dabīgie uztura bagātinātājiBlack Balance by Medrego?

optimize horse digestion

Uztura bagātinātāji, Black Balance by Medrego, ir ļoti spējīgs, veterināro ekspertu apstiprināts, prebiotikas līdzeklis, kas veicina labvēlīgo mikrobu vitalitāti un uzlabo zarnu labsajūtu.

Produkts ir pārbaudīts un oficiāli apstiprināts, kā drošs uztura bagātinātājs.

Uztura bagātinātāji ir izstrādāti tikai no dabīgām izejvielām. Produkts ir izgatavots no lignofenola, kas iegūts no bērza koksnes, un Čaga sēnes. No koksnes mēs iegūstam vistīrāko lignofenolu, koksne uzglabā lignīnu, kas satur visas vitāli svarīgās vielas, kas koksnei ir nepieciešamas pret brīvajiem radikāļiem, lai uzturētu šūnas, piemēram, saules gamma starus utt. Savukārt Čaga sēne uzlabo fulvīnskābes saturu produktā.

Black Balance by Medrego

Pateicoties šīm sastāvdaļām produkts pilda trīs svarīgas funkcijas:

  • Uzlabo kuņģa un zarnu mikrobiomu darbu;
  • Uzlabo barības vielu uzsūkšanos no kuņģa-zarnu trakta;
  • Izvada no ķermeņa smagos metālus un brīvos radikāļus.

Produkta lietošanas rezultātā prognozējam jūtamu uzlabojumu suņa ikdienā.

Suņu saimniekus sava mīluļa dalību pētījumā var pieteikt, rakstot mums uz e-pastu: hello@medrego.com

Saistītie raksti:

Previous PostNext Post